KONST / Litografier / Färglitografi 16992009
nr 1699 2009
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Signerad, numrerad 16/360. Färglitografi, bildmått: 37x43 cm, yttermått inklusive ram: 54x61 cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 maj 2025
kl 20:25:22
4/5 11:52:17
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö